ABD’li teknoloji şirketi HP, OMEN serisindeki yeni oyuncu ekipmanlarını tanıttı. Bir adet kablosuz klavye, bir adet kablosuz mouse ve bir adet kablosuz kulak üstü kulaklık olarak karşımıza çıkan oyuncu ekipmanları, sundukları özelliklere paralel seviyede yüksek fiyat etiketine sahip.

OMEN Frequency kablosuz kulaklık, sıfır gecikmeli bir ses deneyimi sunarken kişiselleştirilmiş ses çıkışı için özelleştirilebilir EQ ve OMEN Command Center ile birlikte 7.1 surround ses ve C-Media Xear ile üst düzey ses kalitesi sunuyor. Tek şarjla 30 saate kadar kullanım sunan kulaklık, USB Type-C girişi ile şarj oluyor.

Yeni HP OMEN kablosuz oyuncu ekipmanları

Sadece 5 dakikalık şarj ile 10 saat kullanım vadeden OMEN Vector kablosuz mouse, HP tarafından dünyanın en hızlı USB Type-C’li oyuncu mouse’u olarak lanse ediliyor. Tam şarj ile 180 saate kadar kullanım vadeden mouse, OMEN Command Center entegrasyonu ile sıfır gecikmeli bir oyun deneyimi ve 50 milyon tıklama ömrü sunuyor.

OMEN Spacer kablosuz klavye ise oldukça ergonomik bir tasarım sunuyor. 5 dakika şarj ile 6 saate kadar kullanım vadeden kablosuz klavyenin tam şarjla kullanım süresi ise 75 saat kullanım sunuyor. OMEN Spacer; MX Cherry Brown, 100% anti-ghost özelliklerinin yanı sıra çıkarılabilir bileklikleri sayesinde uzun süreli oyun deneyiminde dahi rahat bir kullanım sunuyor.

HP, yeni kablosuz kulaklığı OMEN Frequency için 169 dolar (yaklaşık 1.265 TL + vergiler), OMEN Vector kablosuz mouse için 99 dolar (yaklaşık 741 TL + vergiler), OMEN Spacer kablosuz klavye için 159 dolar (yaklaşık 1.190 TL + vergiler) fiyat etiketi açıklamış durumda.