PlaySation CEO’su Jim Ryan, verdiği bir röportajda; 19 Haziran 2020 tarihinde PlayStation oyuncuları ile buluşacak popüler oyun The Last of Us Part II‘nin ön satışlarının Spider Man’i bile geçerek zirvede olduğunu duyurdu.

The Last of Us Part II ön satışları uçtu gidiyor!

PlayStation, yakın zaman içinde tanıtılması beklenen, daha çıkmadan oldukça popüler olan oyunu The Last Of Us Part II’nin ön satışlarının, zirvede olan Spider Man’i dahi geçerek ilk sıraya yerleştiği açıklandı. Bu bilgi ise PlaySation CEO‘su Jim Ryan’ın CNET ile PlayStation 5 hakkında yapmış olduğu bir röportaj sırasında elde edildi.

Ancak burada bir ayrıntıyı ifade edelim; Jim Ryan‘ın vermiş olduğu bu bilgi dünya genelini ifade etmiyor. Ryan, The Last of Us Part II’nin ön satışının Avrupa pazarında Spider-Man‘den önde olduğunu söyledi.

Jim Ryan ile bu röportajı gerçekleştiren muhabir Ian Sherr, bu bilgileri Twitter üzerinden duyurdu.

Bu arada The Last of Us Part II’nin depolama alanının da, Reddit’te ortaya çıkan bir sızıntı ile belli olduğunu siz değerli okuyucularımız ile paylaşalım. Ortaya atılan bu iddia eğer doğru ise, The Last of Us Part II’nin depolama alanı oyuncuları biraz üzebilir. Zira Reddit’te ortaya çıkan iddiaya göre oyunun depolama alanı tam olarak 78,3 GB olacak.