GTA 5, Civilitaion ve Borderlands derken ücretsiz oyun çıtasını epey yükselten Epic Games bu hafta beklentileri karşılayamadı. Yine sürpriz oyun bekleyen oyunseverler halay kırıklığına uğradı.

Epic Games bu hafta oyuncuları üzdü

Epic Games bu hafta Overcooked isimli restoran yönetme oyununu ücretsiz hale geridi. Steam fiyatı 39 TL olan oyuna 1 hafta boyunca ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Elbette platformun daha önce sunduğu oyunlar kadar popüler olmasa da Overcooked da belli bir kitleye sahip.

2016 yılında piyasaya sürülen oyunda bir restoranda insanların siparişlerini yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Başlarda kolay oyan bu durum oyun ilerledikçe haliyle zor bir durum oluşturuyor.

Oyunu kütüphanenize eklediğinizde ömür boyunca ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Bunun için Epic Games’in Overcooked sayfasına girip oyunu Steam hesabınıza eklemeniz yeterli.

11 Haziran tarihine kadar ücretsiz olacak oyunu kütüphanenize ekledikten sonra oynamasanız da artık sizin oluyor. Bu yüzden son tarihine kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz önemli.