Yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürülen ve Xbox ve Windows kullanıcılarına özel bir oyun olan Sea of Thieves sonunda Steam’e geldi. Daha önce sadece Windows Store’dan satın alınabilen oyun artık Steam’de de yer alacak.

Merakla beklenen oyun sonunda Steam’e geldi

Açık dünya korsancılık oyunu olan Sea of Thieves, Rare firması tarafından geliştirilmişti. Sürekli aldığı güncellemeler ile popüler olmaya devam eden oyun Microsoft Studios tarafından dağıtılıyordu.

Oyunu Xbox için satın aldığınızda 257.50 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak farklı kanallara baktığımızda ise fiyatın 149 TL’ye kadar düştüğünü de görüyoruz. Oyunun Steam fiyatı ise 61 TL olarak açıklandı. Bu da Windows Store fiyatının çok altında bir rakam oluyor.

Özellikle arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve bu sayede oyun zevkini artırabileceğiniz oyunda devasa bir haritada, çeşitli adalardan oluşan bir okyanusta farklı gemilerle korsanlık yapıp hazine avına çıkabiliyorsunuz.

Daha önce incelemesini yaptığımız Sea of Thieves ilgili hazırladığımız videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Haberle ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon oluyor.