Geçen hafta resmi olarak tanıtılan PlayStation 5 oyun konsolu ile ilgili merak edilen konuların başında fiyatı geliyor. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmamış olsa da internette birçok rakamın dolaştığını dolaştığını görüyoruz. İddia olarak geçen rakamlar arasında 499 Dolar en akla yakın değer olarak karşımıza çıkıyor.

Teknolojioku takipçilerinin PlayStation 5 fiyat tahmini

Konuyla ilgili olarak Twitter üzerinden yaptığımız anketimizde 1000’den fazla takipçimiz oy kullandı. Takipçilerimizin yüzde 14’ü PlayStation 5 Türkiye fiyatı için için 6.999 TL rakamını seçerken, yüzde 28’i 7.999 TL’lik rakamı seçti. Takipçilerimizin yüzed 20’si yeni konsolun Türkiye fiyatını 8.999 T olarak tahmin etti.

Takipçilerimizin PlayStation 5’in Türkiye fiyatı için en fazla oy verdikleri rakam ise 9.999 TL oldu. Oy kullanan takipçilerimizin yüzde 38’i yeni konsolun fiyatının 9.999 TL olacağını düşünüyor.

Elbette henüz resmi fiyat belli olmadığı için bu rakamların tahminden öte geçmeyeceğini belirtelim. Peki sizin PlayStation 5 Türkiye fiyatı için tahmininiz ne olur? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.