Yerli bilgisayar üreticilerinden biri olan Monster‘ın uygun fiyatlı modellerinden Monster V15.6‘yı mercek altına aldık.

Malum son dönemde oyun bilgisayarları hayli değer kazandı. Birkaç ay öncesinde giriş seviyesindeki bir oyun bilgisayarını 6000 TL seviyelerine satın almak mümkünken şimdilerde fiyatlar 10.000 TL seviyelerine dayandı.

Lakin hala uygun fiyat seviyesine satın alabileceğiniz bazı modeller mevcut. Nitekim Monster Abra V15.6 da bu modellerden birisi.

Dilerseniz bilgisayarın kutu açma videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Monster Abra V15.6 inceleme videosu önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Bilgisayarın inceleme videosunda popüler oyunları oynayarak FPS testleri gerçekleştireceğiz. Ayrıca yaptığımız bazı performans testlerinden aldığı puanları da sizlerle paylaşacağız.

Şimdilik ön bilgi olarak bilgisayarın 10. nesil bir i7 işlemciyle geldiğini, 8GB DDR4 RAM’e sahip olduğunu ve GTX 1650 ekran kartından güç aldığını sizlerle paylaşalım.

Hali hazırda bu bilgisayarın satış fiyatı ise 7500 TL. Donanım seviyesine baktığımızda bilgisayarın  bu fiyatın hakkını verdiğini söylemek mümkün. Lakin yine de tam anlamıyla emin olabilmek adına inceleme videosundan sonra konuşmak istiyoruz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Önümüzdeki dönemde yeni nesil konsollar satışa sunulacak. Dolayısıyla alacağınız bilgisayarda GTX 1650 ekran kartı olması önemli bir kriter. Daha düşük ekran kartları sizi önümüzdeki 2 yılın ardından yarı yolda bırakabilir.

Eğer inceleme esnasında deneyimlememizi istediğiniz bir oyun varsa bizlere yorum olarak belirtebilirsiniz.

Kripto para ile günde 5.000 dolar kazanıyorum