Dünya çapında popüler olan ve Yerli kardeşler tarafından geliştirilen Crysis Remastered oyunun ile ilgili detaylar sonunda ortaya çıkıyor. Firma tarafından paylaşılan bilgiye göre ilk oynanış videosu 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 19:00’da YouTube üzerinden paylaşılacak.

Crysis Remastered ilk oynanış videosu geliyor!

Son dönemin popüler trendi olan Remastered furyasına Crysis oyunun da katılacağı birkaç ay önce belli olmuştu. Şimdi de Crysis resmi Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile oyundan ilk oynanış videosunu yayınlayacağını duyurdu. İlk video Crysis‘in resmi YouTube kanalında yayınlanacak.

Şimdiden heyecan uyandıran oyunla ilgili bazı yeniliklerin geleceği daha önce sızmıştı. Buna göre Remastered versiyon yüksek çözünürlükte dokular, anti-aliasing, SSDO, SVOGI, derinlik alanı, yeni ışıklandırma, motion blur, paralaks oklüzyon haritalama, parçacık efektleri, hacimsel ışıklandırma, ışık huzmesi, screen space reflection ve ray tracing gibi grafiksel geliştirmelere sahip olacak. Yapımda çoklu oyuncu modu yer almayacak.

Yaklaşık 13 yıl sonra yeni teknolojilerle donatılmış bir şekilde geri dönen oyunun meraklıları tarafından heyecanla beklendiğini belirtelim. 2 gün sonra yayınlanacak oynanış videosunu Crysis YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

Yatırımcıları zengin eden hisse senedi