Monster Notebook katkılarıyla yayınladığımız Oyun Canavarı‘nın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümde sizlere önümüzdeki dönemde PC‘de boy gösterecek olan bazı AAA kalitesindeki yapımlardan bahsedeceğiz.

Dilerseniz Oyun Canavarı‘nın yeni bölümüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu oyunlar için gerçek canavara ihtiyacınız var!

Videoda yer alan oyunların, sağlam sisteme sahip PC‘lerin hakkını vereceğini söyleyebiliriz. Eğer şu aralar yeni bir oyun bilgisayarı almak istiyorsanız mutlaka tercihiniz RTX serisine dahil bir modelden yana olsun.

Malum yeni nesilde ışık izleme özelliği en popüler teknolojilerden biri olacak. Dolayısıyla bu teknolojiden mahrum kalmamak istiyorsanız, bütçenizi biraz daha arttırmanızı tavsiye ederiz.

Elbette güçlü bir sistemin yanı sıra sağlam bir monitör de edinmeniz gerekiyor. Ne de olsa yeni nesil konsollarla birlikte pek çok oyuna 4K çözünürlük desteği gelecek.

Oyunları kusursuz, muazzam grafiklerde oynamanız için ister istemez ufak bir servet ödemeniz gerekebilir.

Peki elinizde ortalama bir PC varsa? Hemen belirtelim. Listede yer alan oyunları muhtemelen GTX 1050Ti ve üzeri bir ekran karına sahip PC‘lerle oynamanız da mümkün olacaktır.

Lakin ayarları hayli düşüğe almanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda da oyunların gerçeklik hissiyatı, grafiklerdeki muazzam detaylar kaybolacaktır.

Son dönemde özellikle oyun bilgisayarlarına gelen zamların farkındayız. Lakin bu konuda yapacak çok fazla birşey yok. Hem kurların yükselmesi, hem de pandemi süreci, teknoloji ürünlerinin fiyatını ister istemez arttırdı.

Bitcoin size zengin olma fırsatı sunuyor. Nasıl oldugunu öğrenin.

İlan