Oyun severlerin büyük bir sabırsızlıkla beklediği ilk Mafia oyununun Remake versiyonu ertelendi. Genel beklenti oyunun Ağustos ayının sonunda çıkacağı yönündeydi.

Lakin Temmuz ayına gelmemize karşın hala Mafia Definitive Edition‘a ait bir oynanış videosu paylaşılmaması bazı soru işaretlerine neden olmuştu. 

Nitekim 2K’dan beklenen açıklama geldi. Konu hakkında yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

“Mafia: Definitive Edition’ın dünya çapında piyasaya çıkış tarihi 25 Eylül oldu. İlk planlanan çıkış tarihi 28 Ağustos’tu, ancak dünya çapında devam eden COVID-19 pandemisi sebebiyle çıkış tarihine kadar bu süreci tamamlayabilmek çok zor hale gelmeye başladı. Oyunun deneyim kalitesinden ödün vermek ise isteyeceğimiz en son şeydi.

En başından beri bu proje bizim tutkumuz oldu. Birçok geliştiricimiz orijinal Mafia’yı yeniden yaratmamıza yardım etti.

Hepimiz, bu zamansız klasiğin güncellenmiş deneyimini oluşturmak için kendimizi adadık. Mafia: Definitive Edition’ı tüm dünyadaki hayranlarımız için en iyisi haline getirdiğimiz süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için çok teşekkür ediyoruz.

Daha fazlasını görmek için can attığınızı biliyoruz. Bu sebeple iki hafta içerisinde, 22 Temmuz tarihinde Mafia: Definitive Edition’ın detaylı bir oynanış videosunu paylaşacağımız için heyecanlıyız.

Twitter’da @MafiaGame hesabını takip ederek 15 saniyelik teaser videosunu şimdiden izleyebilirsiniz. Ayrıca MafiaGame.com adresini ziyaret ederek Mafia: Trilogy hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hikaye videosunu izlediğiniz, Mafia II ve III Definitive Edition oyunlarını oynadığınız ve organize suç serisini geliştirmeye devam etmemizi desteklediğiniz için size gönülden teşekkür etmek istiyoruz. Daha fazlasını göstermek için 22 Temmuz’u dört gözle bekliyoruz.”

Bitcoin size zengin olma fırsatı sunuyor. Nasıl oldugunu öğrenin.

İlan