Beklenmedik Far Cry 6 sızıntısı ile Far Cry serisinin sıradaki oyunu Hong Kong PlayStation Store üzerinde ortaya çıktı.

Far Cry 6 çıkış tarihi PlayStation Store’da ortaya çıktı!

Bir süredir sızıntılara konu olan Far Cry 6 çıkış tarihi, PlayStation Store Hong Kong sayfasında ortaya çıktı. Bu sızıntı oyunun yakında duyurulacağı ortaya koydu. Sayfada yer alan detaylara bakılırsa oyun, 18 Şubat 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Yapılan listeleme, oyunun çıkış tarihini ve konusunu gözler önüne serdi. Listeleme, kısa bir süre içerisinde kaldırılmış olsa da Far Cry’la ilgili bazı bilgiler gün yüzüne çıkmış oldu.

Ağırlıklı olarak Cuba esintileri taşıyacak olan hayali tropikal Yara ülkesinde geçecek. Beklenildiği gibi Breaking Bad ve The Mandalorian’ın yıldızı Giancarlo Esposito serinin yeni oyununda kötü adam olarak rol alacak.

Bunun yanında PlayStation 4 versiyonunu satın alanların PlayStation 5 versiyonuna ücretsiz yükseltme yapabilecekler. Ayrıca Smart Delivery teknolojisi ile Xbox One için satın alanlar da Xbox Series X versiyonuna ek bir ücret ödemeden erişim sağlayabilecekler.

Ubisoft Forward, 12 Temmuz 2020 Pazar günü Türkiye saati ile 22: 00 sıralarında başlayacak. Böylece oyun hakkındaki tüm bilgiler gün yüzüne çıkarak resmiyet kazanmış olacak.

Kripto para ile günde 5.000 dolar kazanıyorum

İlan