Hem ülkemizde, hem de dünyada en çok oynanan online oyunlardan biri olan CS GO son dönemde eski popülaritesinin uzağında kaldı. Bu durumun temel nedeni ise oyun severlerin genel itibariyle battle royale tarzındaki oyunlara yönelmiş olmaları.

Oyuncuların batte royale tarzı yapımlara kaymaları sonrasında Valve de CS GO için ücretsiz bir sürüm yayınlamıştı. Peki CS GO ücretsiz olduktan sonra yapımcısına nasıl para kazandıracak?

CS GO’da kutu açıp hediye ediyoruz! Oyun Canavarı #17

Aslında son derece basit. Oyun içerisindeki envanter satışlarıyla. Bilindiği üzere CS GO‘da direkt olarak bir envanter satışı yok. Varsa da hayli sınırlı ve kısıtlı sayıdaki ürün için var.

Diğer silah ve envanterleri pazardan ya da düşürdüğünüz kasalardan temin ediyorsunuz. Kasaları açmak için de anahtar satın almanız gerekiyor. Hali hazırda CS GO‘da bir anahtarın fiyatı ise 17TL civarında. 

Biz de oyun canavarının bu bölümünde 4 adet anahtar alarak 4 farklı kasa açtık. Kasanın içerisinden çıkanları ise isteyen izleyicilerimize vereceğiz.

Dilerseniz yeni bölüme aşağıdan göz atabilirsiniz.

Eğer kasadan çıkan silahlardan birisini istiyorsanız YouTube videosunun altına yorum yazmanız yeterli olacaktır. Sonrasında Steam‘den ekleyerek silahı hesabınıza alabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan bölümlerde de benzer içeriklerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Eğer farklı bir içerik öneriniz varsa bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizler için değerli. 

YouTube kanalımıza abone olmadıysanız da abone olmanızı tavsiye ederiz.

Altın yatırımı kazandırıyor

İlan