Herkesin bildiği gibi Sony, PlayStation Plus servisi üzerinden kullanıcılarına her ay iki oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Hatırlanacağı üzere Ağustos ayının oyunları Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ve Fall Guys:Ultimate Knockout olmuştu. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılarını bir hayli tatmin eden Sony Eylül ayında da oldukça önemli olarak ifade edebileceğimiz iki oyunu ücretsiz olarak PlayStation Plus kullanıcılarının beğenisine sunacak.

Eylül 2020 PlayStation Plus oyunları belli oldu!

Her ay abonelerine özel olarak iki ücretsiz oyun sunan PlayStation Plus servisi, bu ay da kullanıcılarını doyuracak gibi gözüküyor. Zira sırada birbirinden harika iki yapım var ve ikisi de oldukça popüler. 

Sony, Eylül ayında PlayStation Plus abonelerine özel olarak sunulacak olan iki ücretsiz oyunu açıkladı. Bu oyunlardan birisi PlayerUnknown’s Battlegrounds yani bilinen adı ile PUBG oldu. Popüler oyun bir adaya 100 oyuncunun atılması ve en sona kalan kişinin oyunu kazanması üzerine kurulu diyebiliriz.

Açıklanan bir diğer oyun ise Street Fighter V. Dövüş oyunları tutkunları için vazgeçilmez olan yapım, sunduğu 40’tan fazla karakter sayesinde bunu daha zevkli hale getiriyor. Söz konusu oyunlar kullanıcılar tarafından 5 Ekim gününe kadar indirilebiliyor. PUBG hali hazırda PlayStation mağazasında 134 TL’den satışa sunulurken, Street Fighter V 84 TL’den alıcı buluyor. Yani bu ay abonelere toplamda 218 TL değerinde olan iki oyun sunuluyor.