Kendine has bir tarza sahip olan, hayatta kalma ve korku oyunu Hello Neighbor 2, PC ve Xbox Series X İçin duyuruldu!

Korku oyunu Hello Neighbor 2 duyuruldu! İşte detaylar;

Video oyun sektöründe uzun bir geçmişe sahip olmamasına rağmen oyunseverlerin beğenisi kazanmayı başaran tinyBuild, oyunseverleri heyecanlandıran açıklamalarda bulundu.

tinyBuild, PC ve akıllı telefonlar üzerinden oynanabilen popüler oyunu “Hello Neighbor”un devamı niteliğinde olan “Hello Neighbor 2″nin yakın zaman sonra kullanıcılar ile buluşacağını açıkladı. Şirket ayrıca oyunseverlere bir jest yaparak, Hello Neighbor 2’nin alfa sürümünü Steam üzerinden ücretsiz olarak sundu.

Bilmeyenler için belirtelim; Hello Neighbor eğlenceli bir korku oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Oyun içeriğinden bahsedecek olursak;

Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun bodrumunda sakladığı sırları açığa çıkarma üzerine olan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenebilen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın. Pencerelerden tırmanmayı seviyor musunuz? Ayı kapanına hazırlıklı olun. Kaçmaya mı çalışıyorsunuz? O bir kestirme bulacaktır.

tinyBuild tarafından yayınlanan 2 dakika 32 saniye uzunluğundaki resmi fragmana bakacak olursak Hello Neighbor oyunundan sonra yaşanan olayların ele alınacağını söyleyebiliriz. Arzu ederseniz fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.