Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ve büyük ilgi gören DOOM Eternal oyununa ilk ek paket geliyor. Geliştirici firma Bethesda tarafından yapılan duyuru ile beraber oyunun bu ilk paketi ile ilgili kısa bir video da paylaşıldı. ‘The Ancient Gods, Part One’ isimli ek paketin resmi fragmanı 27 Ağustos’ta gösterime girecek. Ancak bu fragman öncesinde kısa ve bilgilendirici bir video paylaşıldı.

Hayranlarına müjde: DOOM Eternal ek paketi geliyor!

34 saniyelik videoda oyunun ek paketi ile ilgili çok kısa ipuçları veriliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre bu yeni pakette fırtınalı bir denizin ortasında mücadele edeceğiz. Yine ana oyunda olduğu gibi iblislerle yapacağımız mücadelenin DOOM Eternal’ın hikayesinin bittiği yerden başlayacağı tahmin ediliyor.

Şimdilik bu kadar detayın belli olduğu DOOM Eternal ek paketinin ne zaman kullanıma sunulacağı tam olarak belli değil. Muhtemelen 27 Ağustos’taki tanıtımın ardından paketin çıkış tarihi de netleşecektir diye tahmin ediyoruz.

Lafı daha fazla uzatmıyor ve sizleri DOOM Eternal ‘The Ancient Gods, Part One’ isimli ek paketin kısa tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz. Oyunun bu ek paketi ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz: