Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor. Platform şimdi de henüz piyasaya sürülmeyen A Total War Saga: TROY isimli oyunu sadece 24 saatliğine ücretsiz olarak sunuyor.

Piyasaya çıkmayan oyun bedava oldu!

Yunan mitolojisini anlatan oyun o dönemin yaşayabileceğiniz bir atmosfer sunuyor. Homeros’un romantizm ve savaş konulu İlyada destanından ilham alan A Total War Saga: TROY, Truva Savaşı’nın tarihi dönüm noktalarına odaklanarak daha önce hiç olmadığı gibi canlandırıyor.

Türkçe altyazı desteği de sunan oyunda bu efsanevi çekişmeyi hem Yunan hem de Truvalı bakış açılarından keşfederek mitin ve efsanenin aşamalarını inceliyor ve olaylara yol açmış olabilecek gerçekleri açığa çıkarıyor.

Ünlü savaşçı Akhilleus, soylu muhafız Hektor, şımarık prens Paris ve intikamcı kral Menelaus dâhil sekiz ikonik kahramandan biri olarak Truva krallığını kurtarmak veya fethetmek için savaşıyorsunuz.

Yunan mitolojisindeki Minotor, Kikloplar, Devler ve Kentaurlar gibi yaratıklardan esinlenen efsanevi birlikleri savaşın en önemli anında yardıma çağırabilirsin.

14 Ağustos 2020 saat 16:00’a kadar ücretsiz olacak oyunu Epic Game Store üzerinden kütüphanenize indirdiğinizde ömür boyu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunla ilgili detaylı bilgi Epic Games internet sitesinde yer alıyor.