Türkiye’de oyun bilgisayarı denilince akla gelen ilk isimlerden birisi de Monster diyebiliriz. Türkiye kökenli bir firma olan Monster son dönemde yaptığı yatırımlarla ismini geniş kitlelere duyurmayı başardı.

Fiyat performans bazlı ürünler satan Türk firması, şimdilerde Almanya’da da göğsümüzü kabartmaya başlamış durumda.

Monster ürünlerine olan talebin artması, şirketin ürün yelpazesini genişletmesinde de etkili oldu. Oyun ve iş notebook modelleri haricinde kulaklık, klavye, gamepad ve mouse gibi ekipmanlar da üreten Monster, yakında oyuncu monitörü satışına da başlayacak.

Monster’ın satışa sunacağı ilk monitör modellerinden birisi de Aryond A27 V1.1 olacak. Geçtiğimiz gün test merkezimize ulaşan Monster Aryond A27 V1.1’in kutusunu açtık ve ilk yorumlarımızı yaptık. Dilerseniz aşağıdan kutu açılış videosuna göz atabilirsiniz.

Hali hazırda Monster Aryond A27 V1.1 satışa sunulmuş değil. Dolayısıyla fiyatı da net bir şekilde belirtilmedi. Lakin önümüzdeki günlerde bu monitörün inceleme videosuyla karşınızda olacağız. O zaman monitör hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz. Ayrıca monitörün fiyatı hakkındaki ilk detayları da inceleme videomuzda takipçilerimizle paylaşacağız.

Ürünle ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon oluyor.