PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) Mobile‘ın 15. sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ne zaman başlıyor? Oyuncuları ne gibi yenilikler bekliyor? İşte cevabı;

PUBG Mobile 15. sezon başlıyor! İşte yeni özellikler!

Dünya çapında oldukça popüler olan ve çok fazla oyuncusu bulunan PUBG Mobile, bilindiği üzere bir hayatta kalma mobil oyunudur. Milyonlarca kişi tarafından büyük bir tutkuyla oynanan PUBG’de 14. sezonun sonuna yaklaşılıyor.

PUBG Mobile 15. sezonun (yeni sezon) 0.20.0 güncellemesi ile birlikte 15 Eylül tarihinde başlaması bekleniyor. Geçmiş sezonlarda olduğu gibi 15. Sezonda da Royale Pass iki paket şeklinde sunulacak.

Gelen bilgilere göre 15. sezon  13 Kasım 2020 tarihine kadar devam edecek ve yaklaşık iki ay sürecek.

Peki PUBG Mobile 15. Sezon‘da oyuncuları bekleyen yenilikler neler?

  • 15. Sezonun teması şimdilik bilinmiyor, ancak “Ay” teması olacağı konuşuluyor. Dacia’nın Ay temalı bir kaplaması da oyuna ilave edilebilir.
  • İddialar doğru ise, oyuna dev bir virüs topuyla savaşılacak yeni mod eklenecek. Haliyler, bu Virüs Modu ile “koronavirüs” teması işlenmiş olacak.
  • Altın süslemeleriyle bezenmiş siyah bir kıyafet giymesi beklenen Sunny adında yeni bir karakterin oyuna dahil edileceği konuşuluyor.
  • Yeni paraşüt deseni, yeni bir sırt çantası, yeni kaplamalar, dövmeler, maskeler ve yeni kıyafetler oyuna ilave edilecek.
  • Oldukça iddialı yeni silahlar ve ifadeler de oyunda kendine yer bulacak.
  • Haritalardaki eski konumların yenileriyle değiştirilmesi muhtemel. Erangel 2.0’ın 15. Sezonla birlikte gelip gelmeyeceği ise şimdilik gizemini koruyor.